Hakkımızda

İnovasyon ve pazarlamanın yaratıcı insanlarından oluşan dinamik bir ekibiz.

Bir dijital medya şirketi olarak, tasarım odaklı düşünmenin hızını ve kavrayışını, veri analitiğinin ölçeği ve doğruluğu ile birleştirerek dijital çağ için süreçleri yeniden düşünüyor ve yeniden oluşturuyoruz. Süreci yeniden düşünüyor ve modernize etmek, yeniden inşa etmek ve teslim etmek için birlikte çalışıyoruz.

İşinizi Güçlendirin

Sürdürülebilirlik ve kurumsal sorumluluk söz konusu olduğunda, iş kurallarına inanıyoruz.

Dijitalleşin

Kendi alanında uzman, dijitalin içinde yer alan yaratıcı ekibimiz ile dijitalleşmenin çok yönlü etkilerini ve yeniliklerini yakından takip ederek hedeflerimize ulaşırız.

İşİmİz

Rakiplerinizden Öne Çıkın

Misyonumuz

Muntirink Dijital Medya sektöründe yaratıcılık prensibi üzerinde çalışan, sektörünü iyi tanıyan, müşterilerinin beklentilerini bilen, yeni beklentiler ve hedefler tanımlayıp, bunları en üst düzeyde ürettiği işlere yansıtmayı hedefler.

Temel Değerimiz

Firmamız 100'den fazla farklı alt sektörde faaliyet gösteren müşterilerine yardımcı olmuştur.

Vizyonumuz

Muntirink Medya olarak elimizden gelen her hizmeti kaliteli ve garantili olarak üretmek temel hedefimizdir. Bu vizyonla yola çıkarak müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerinde Reklam sektörünün en sorunsuz ve en çok çalışılan gücüyle çalışıyoruz.

Referanslar

Mutlu Müşterilerimiz

0

Şube

0

Memnun Müşteri

0 +

Logo Tasarımı

0 +

Web Tasarımı

ne yapıyoruz

Geniş bir yelpazede iş hizmetleri sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Ürün Fotoğrafçılığı

İç Mimarlık ve Tasarım

Web Tasarımı

Kurumsal Kimlik

Logo Tasarımı

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi nedir sorusu kendi işini büyütmek, daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla yapılan dijital etkileşimleri ve medya stratejilerini tanımlar. Marka bilinirliğinden hedef kitle artışına değin pek çok avantajı beraberinde getirir.

View Detail
Ürün Fotoğrafçılığı

Ürün Fotoğrafçılığı

Ürünlerinizin fotoğraflama ve tanıtım ihtiyacını, ister konseptli tasarımlarda, ister web sitenizde yada e-ticaret satış kanallarında kullanmak üzere profesyonel hizmet anlayışımız ile pazarlama gücünüzü arttırarak, birlikte tasarlayıp gerçekleştirelim.

View Detail
İç Mimarlık ve Tasarım

İç Mimarlık ve Tasarım

Genç ve dinamik bir firma olan Muntirink Medya, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, her gün kendini yenileyen, zamansız ve esnek tasarımlarını,müşterileri için en kaliteli iç mimarlık hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

View Detail
Web Tasarımı

Web Tasarımı

Muntirink Medya olarak sürekli gelişen teknolojileri güncel olarak takip ederek, müşterilerine en kaliteli ve en yeni teknolojileri içeren hizmetleri sunma anlayışıyla hareket eder.

View Detail
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı Pazarlama iletişiminde yeni nesil anlayışları benimseyen markalar, vizyonlarını ve amaçlarını görsel mesajlarla aktarıyor. Tasarım odaklı bakış açımızla markanızı global düzeyde temsil edecek en doğru kurumsal kimliği tasarlıyoruz.

View Detail
Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Logo tasarımı, bir şirketin, ürün ya da hizmetin anlamını veya tanımını içinde barındıran görsel imzasıdır.

View Detail