Web Tasarımı

Web Tasarımı

Muntirink Medya olarak sürekli gelişen teknolojileri güncel olarak takip ederek, müşterilerine en kaliteli ve en yeni teknolojileri içeren hizmetleri sunma anlayışıyla hareket eder.

Muntirink Medya, çalıştığı firmalara sunduğu teknolojik tüm hizmetler için gereken teknik desteği kaliteli bir şekilde sunarak, kurumsal faaliyetlerini ve ilişkilerini sürekli ilerletmeyi hedeflemektedir.

Sizlere neler sunuyoruz?

Kurumsal web sitesinin işletmeniz için birçok faydası bulunmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz üzere, web sitesi bir firmanın dijital ortamdaki kimliğidir. Firmanızı internet üzerinde ne kadar doğru ve anlaşılabilir tanıtırsanız, internetten yakalayacağız müşteri dönüşü de o ölçüde yüksek olacaktır. Kötü dizayn edilmiş web sitelerine giren potansiyel müşteriler, ilgilerini çok fazla çekmediği için işletme bilgilerini incelemeden ve işletmeye ulaşmadan hemen sayfayı kapatırlar ve rakip firmaların web sayfalarını incelemeye başlarlar.

Gelişen akıllı cihaz teknolojisi web tasarım alanında da yeniliklerin yapılmasına ortam sağladı. Şuan hemen herkesin elinde akıllı cep telefonları ve tabletler var. Responsive kavramı oluşmadan önce web sitelerini telefonlarda görüntülemek işkence haline geliyordu. Sayfayı yakınlaştırmak, tekrar uzaklaştırmak ve aradığımız şeyi bulmak gerçekten zordu. Artık responsive kavramı ile tüm cihazlara uygun çalışmalar tek seferde yapılabiliyor. Kullanıcı deneyimine önem veren web site sahipleri için responsive kavramı olmazsa olmazlar arasında diyebiliriz.

Web sitesi çalışmalarında süreç başlangıcı sektör analizi ile başlamaktadır. Hangi sektörde olursanız olun, sektörünüzün liderleri de dâhil olmak üzere rakiplerinizin internet üzerindeki faaliyetlerini analiz ediyoruz. Rakiplerinizin dikkate aldığı kriterleri belirledikten sonra, kullanıcı deneyimini en yüksek seviyeye çıkartacak önerileri sizlerle paylaşıyoruz. Varılan ortak görüşler neticesinde uzman tasarımcılarımızın ortaya çıkardığı tasarımları bilgisayar mühendisi yazılımcılarımız gelişmiş yönetim paneline entegre ederek dinamikleştiriyor. Tasarım ve yazılımın tamamlanmasının ardından gerekli testler yapılarak yayın öncesi son kontroller gerçekleştiriliyor ve çalışma sizlere sunuluyor. Görüş ve önerileriniz doğrultusunda revize talepleriniz de değerlendirildikten sonra web sitesini yayına alıyoruz.

Yayın sonrası destek süreci

Web sitesinin yayına alındığı andan itibaren 1 sene boyunca ücretsiz destek sağlıyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz şahıs veya şirketler hafta içi mesai saatleri içerisinde telefonla ulaşarak bizlerden ücretsiz destek alabilmektedir. Hafta sonu ve mesai saatleri dışında destek talepleri ve görüşmeleri yalnızca e-posta aracılığıyla yapılmaktadır.

  • Sitenizin teslim edilmesinin ardından belirlediğiniz 1 kişiye ücretsiz yönetim paneli eğitimi veriyoruz.
  • İstediğiniz mail hesaplarını oluşturarak bilgisayarlarınıza uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanıp ücretsiz Outlook kurulumu gerçekleştiriyoruz.
  • Site ile ilgili küçük revizelerde(telefon, yazı, renk, adres vb.) ücretsiz yardımcı oluyoruz.

Yayın sonrası isteyeceğiniz gelişmiş ek modüller için süre belirlenerek ve günlük cüzi fiyatlandırmalar ile ek modülleriniz geliştirilmektedir.

Web tasarım çalışmalarında kullandığımız teknolojilere değinmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Yazılım geliştirme konusunda standart yazılım firmaları gibi tek bir platformda bağlı kalmamaya ve sürekli değişen literatürü takip etmeye özen gösteriyoruz. Bazı web tasarım firmaları, hala 15 sene önce kullanılan altyapılarla hizmet vererek rekabet ortamında tutunmaya çalışıyor. Bizler de elbette bu firmalara öncülük etme gereği duyuyoruz.

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken seçimlerimizi her projenin farklı dil ve altyapıya ihtiyaç duyduğunun bilincinde yapıyoruz. Küçük gereksinimlere ihtiyaç duyulan projelerde sunucuya gereksiz yük bindirebilecek frameworkleri tercih etmiyoruz. Aynı şekilde büyük sistemlere ihtiyaç duyulan projeleri yetersiz altyapılarla desteklemeye çalışmıyoruz. Her sistemin kendine has bir mimarisi olması gerektiğinin farkında olan yazılımcılarımız tercihlerini de bu doğrultuda belirlemektedir