İç Mimarlık ve Tasarım

İç Mimarlık ve Tasarım

Genç ve dinamik bir firma olan Muntirink Medya, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, her gün kendini yenileyen, zamansız ve esnek tasarımlarını, insan konfor ve estetik algısını öncelikli tutan bakış açısı ile birleştirerek müşterilerine en kaliteli iç mimarlık hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Dürüst

Yasal Sözleşme & Faturalandırma Tüm ürünlerinde size söz verilen kalite garantisi temin ediyoruz.

Zamanında Teslim

Sizin için tüm detayları A’dan Z’ye tasarlıyoruz ve söz verilen tarihte özenle teslim ediyoruz.

En İyi Fiyat

Aldığımız hizmet kalitesinin karşılığı en doğru fiyatlandırmayı yaparak ve iş birliği içinde olduğumuz firmalardan özel indirimler alıyoruz.

Online İç Mimarlık

Online danışmanlık hizmetimiz sayesinde iç mimarınızdan online hizmet alabilir , projenin gidişatı ile ilgili güncel ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İç mimar, mekanın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. İç mimar; kullanıcı-mekan-işlev ilişkisini tasarımla buluşturur. İç mimarlık, tasarımla birlikte uygulama esasına dayanmaktadır.

Muntirink iç mimarlık olarak; bünyemizde verdiğimiz hizmetler;

  • Proje Tasarım ve Çizim ,
  • Ürün Tasarımı,
  • Dekorasyon ve Aksesuarlandırma Hizmetleri

yanı sıra aynı zamanda firmanıza ve ticari mekanlarınıza yönelik; Markalaşma(Branding) Projelendirme çalışmaları yapmaktayız.

Projelerinizi ücretsiz keşife geliyor ve bütçenize uygun projelendirme hizmetini en şeffaf şekilde sizlere sunuyoruz. Aldığınız hizmet kalitesinin karşılığı en doğru fiyatlandırma ve iş birliği içinde olduğumuz firmalardan özel indirimler uygulamaktayız.

Muntirink iç mimarlık olarak mekanlarınızı; talepleriniz ve finansal talepleriniz doğrultusunda, olabilecek en iyi şekilde tasarlıyoruz.